להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> תאורה לביתתאורה לבית, תאורת לדים לבית

חברת לד מאסטר הינה משווקת מוצרי תאורה לבית או תאורת לדים לבית באיכות גבוהה ...
 

 

תאורה לבית נמצאים במהלך בניית בית? שיפוץ הבית?או סתם רוצים תאורה לבית.
 חכמה\חסכונית?

כדאי לסגור את עניין תאורה לבית ולא לחכות לרגע האחרון היום מעצבי פנים ואדריכלים ממליצים בתור תאורה לבית על תאורת לדים תאורת לבית היא התחליף האולטימטיבי של תאורה לבית הרגילה שהייתה עד כה בכל בית ובית. תחילה בשלב הראשון צריך לחשוב מה אופי התאורה שהנכם רוצים שתהיה בכל פינה ופינה בבית.

למשל:
בסלון רצוי תאורה חזקה שתפיץ אור בחלל גדול אז לכן צריך לבחור נורות לדים חסכוניות שיפיקו אור רב כדי לתת אפקט מקסימלי של תאורה בחלל הסלון . במטבח למשל צריך אור ממוקד באיזורי עבודה למשל : מתחת לארונות מטבח יש למקם תאורה מספיק חזקה שתאיר כלפי השיש ותתן אור חזק לצורך עבודה במשטח.

בפינות מיוחדות בבית למשל:
 נישות גבס , פינות יופי , בדרך כלל מאירים באור יותר נעים כמו לבן חם למשל בקרניז גבס מומלץ לשים סרט לדים לבן חם, לפרועים שבינינו אפשר לשים סרט לדים RGB עם בקר אלחוטי שאפשר באמצעות שלט לשלוט ולבקר על הצבעים בין אם צבעים סטטיים או תחלופה רנדומלית של צבעים. לכל הצרכים הללו בבית יש חשיבות מאוד גבוהה אז צריך כמובן לחשוב על כל ההיבטים . מבחינה חשמלית יש לתכנן את כל האינסטלציה החשמלית בבית מבעוד מועד שקעים חוטים וכדומה קניית גופי תאורה עם בתי נורה מתאימים לנורות שהנכם רוצים לרכוש.

 נורות לדים תאורה לבית יכולים לבוא בכמה אופנים:
 או בנורות ספוט לדים או בנורות פעמון הברגה או בסרט לדים או בפסים קשיחים או בשקועים ועוד... אז חשבו איך הייתם רוצים לתכנן את התאורה לבית? תאורת לבית גם מתאימה מאוד וחוסכת בחשמל בגינה למשל: תאורת לדים לגינה בבית יכולה לבוא בצבעים שונים ואפליקציות שונות כגון: דקרים , פרוז'קטורים ועוד.... תאורה לבית בלדים בסה"כ היא חסכונית מאוד החיסכון שהיא מניסה נע בכ 95% חסכון בצריכת חשמל.
 
זמן הארה רצוף בתאורת לד הוא כ 100,000 שעות תאורה שבתאורה רגילה לבית אנו בקושי מקבלים את ה5,000 שעות שאנו רגילים שכל כמה חודשים נשרפת נורה . בלדים גם הוצאות התפעול תאורה לבית פוחתות . מהבחינה הבריאותית יש בדבר גם היבט חיובי שללד אין קרינה ולכם בתאורה לבית כשאנשים הקרובים אלינו נחשפים לתאורת לד אין היבט מסוכן בריאותי שלעומת זאת למשל בנורות ספירלה CFL הלוגן וניאון נמצא כי הן מסרטנות ויש להישמר מהם במרחק של כ 30 ס"מ מהנורה עוד יש להוסיף שתאורת לדים לבית ניתן להשיג בצבעים שונים ומגוונים.

 כל הזכויות שמורות לחברת אריסטוק אלקטרוניקה בע"מ    אולם תצוגה: רח' חלוצי התעשייה 8 אזוה"ת אלפי מנשה ,טל: 097926770, פקס: 097926722 , WhatsApp: 0544228046
לייבסיטי - בניית אתרים