להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> סרטי לד


סרטי לדים

ההתפתחויות הגדולות בעולם התאורה באות לידי ביטוי הן במישור העיצובי והן במישור הטכנולוגי, ואחת הדוגמאות הטובות ביותר להמחיש זאת באה מהכיוון של סרטי לדים. המדובר בפריט תאורה המיועד להעניק ערך מוסף גבוה גם בהיבט של עיצוב וגם בהיבט הפונקציונלי. למעשה מדובר בסרט דק וארוך, ולאורכו זרועות כמויות גדולות של נורות לד בשורה אחת ארוכה. כל הנורות מחוברות אחת לשניה באמצעות מוליכים המוטמעים בתוך הסרט עצמו, כך שעם חיבור הסרט למקור חשמל, כל נורות הלד שבסרט דולקות יחד. השאלה היא מה אפשר לעשות עם סרט כזה? למה זה משמש, ואיך זה תורם לתאורה טובה ואסתטית יותר?
ובכן, סרטי לדים הם לא רק גמישים ודקים, אלא קלים מאוד לחיבור והרכבה, וגם ניתנים לגזירה בכל נקודה ונקודה לאורך הסרט. כך למשל, תוכלו ליצור תאורה סביב מסגרת חלון חדר הילדים על ידי מתיחת סרט לאורך היקף המשקוף של החלון, על ידי הדבקתו למשקוף עצמו, וגזירת הסרט בדיוק באורך הרצוי. בצורה זו תוכלו לקבל צורה מאוד מעניינת, מאוד אסתטית ומאוד יעילה לתאורת חדר הילדים. תוכלו לחבר סרטים נוספים בחלקים שונים של הבית, סביב המראה בחדר האמבטיה, על התקרה בחדר השירותים, באזורים שונים בחדר השינה, מעל פינת העבודה במטבח, מעל שולחן העבודה בחדר העבודה של הבית, ולמעשה בכל מקום בו אתם רוצים תאורה ממוקדת או תאורת אווירה.
הלד הוא מקור תאורה חזק מאוד, ובמקביל גם חסכני במיוחד. התכנון המודולארי והדקיק של הסרט, והאפשרות לחיבור קל לכל משטח בבית או משרד, בליווי העובדה שמדובר בנורה בעלת תצרוכת חשמל מזערית במיוחד, מאפשרת לכם לבנות תאורה שלמה לבית או למשרד, בעלויות נמוכות מאוד, בעיצוב אישי שלכם, ובהתקנה מהירה וקלה. הסרטים, הקרויים גם פסי לדים, מגיעים במגוון רחב של אורכים, גדלים וצבעים ומאפשרים לספק מענה למגוון רחב של צרכים בחדרים השונים של הבית, המשרד, המפעל או כל מבנה אחר. הזמינו עכשיו סרטי לדים במגוון צבעים ותוכלו להתרשם מהערך המוסף הרב שמציע לכם המוצר החדשני הזה.
סרטי לדים הם המילה האחרונה בתחום התאורה, הם קומפקטיים נוחים לעבודה וצורכים מעט מאוד חשמל.


סרטי לד - מוצר  מהפכני  אשר שימושם הם כיד  הדימיון ,ניתן  לחתוך  ולהלחים אותם לפי מידות על פי  דרישת הלקוח .
סרטי הלד  מגיעים בגלילים של 5 מטר  ובסוגים שונים של עוצמות הארה,
את סרט הלד  ניתן לקבל בכמה  אופנים צבע אחיד כגון: לבן קר 6000kv, לבן חם 2700-3000kv, אדום, ירוק, כחול, צהוב, אמבר, rgb מחליף צבעים, כמו כן ניתן לקבל את סרט הלדים גלוי ללא הגנה וסרט לד מוגן מים.
סרט הלד מגיע  עם פס הדבקה 3M לכל אורך הפס  להדבקה קלה ונוחה  לכל סוגי המשטחים.
סרטי הלד מתאימים  לשימושים  כגון:
1.דקורציה וקישווט סביבתי.
2.הארה לנישות גבס ,קרניז דקורטיבי.
3.תאורה למטבח (לקלאפה)
4.הארה לויטרינות, מדפים, ארונות.
5.הארה לחלונות ראווה.
6. תאורת גן נפלאה ועוד...

 
יתרונות סרטי הלד:
1. חסכוני  בחשמל 2. אינו  פולט קרינה. 3. זמן הארה ממושך ארוך  של כ 50 אלף שעות 4. אינו  מזיק לעיניים. 5. מתח נמוך -אינו מחשמל.

 כל הזכויות שמורות לחברת אריסטוק אלקטרוניקה בע"מ    אולם תצוגה: רח' חלוצי התעשייה 8 אזוה"ת אלפי מנשה ,טל: 097926770, פקס: 097926722 , WhatsApp: 0544228046
לייבסיטי - בניית אתרים