להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות יותר ויותר מסכי לד ופתרונות שילוט דיגיטלי אשר מותקנים בעסקים גדולים וקטנים, מוסדות ציבור, מגרשי ספורט, קניונים ומרכזי קניות ועוד. פתרונות אלו עונים על צרכים שונים של הלקוחות מהיבטים של שיווק ופרסום, הכוונה והדרכה, ועוד.

שלט לעסק הוא כלי עבור כל לקוח פוטנציאלי לקבל התרשמות ראשונה עלינו. אם השלט אטרקטיבי ומעניין, הוא ירצה להיכנס אלינו, אם לא, אז הוא ימשיך הלאה בדרכו ואנחנו עלולים לפספס אותו אפילו מבלי לדעת את זה. לכן חשוב שהשלט יציג אותנו בצורה מרשימה, איכותית, בולטת.
חשוב שהשלט יתאים לסוג העסק ויציג בצורה נכונה את המאפיינים והעקרונות שלו.
אנחנו בחברת לדמאסטר, מתמחים בשיווק והתקנה של מסכי לד בצבע מלא ופתרונות מתקדמים של שילוט דיגיטלי, אשר מותאמים לצורכי הלקוח. הצוות שלנו יודע להתאים לכל לקוח פתרון ייחודי אשר מותאם לצרכיו, ומטרותיו. החברה שלנו מייצרת פיתוחים אטרקטיביים וחדשניים ומייבאת את כל אמצעי השילוט האלקטרוניים הגדולים בישראל.

בין היתר, אנחנו מייבאים ומתקינים:

שלטים מוארים.
שילוט חוצות.
שלטי לד למבנים גדולים וקטנים.
שילוט דיגיטלי.
שילוט מואר.
שילוט להכוונה.

החברה שלנו הוקמה בשנת 2007, ומאז היא צברה ניסיון ומוניטין רב בתחום. כיום אנחנו עובדים עם עסקים, ארגונים ומוסדות בסדרי גודל שונים. כל עסק שמחפש פתרונות שילוט דיגיטלי מתקדם, יודע שאצלנו הוא יכול למצוא אותם.

צוות החברה כולל גרפיקאים, אנשי מדיה ויועצי מכירות. אנחנו עובדים באופן צמוד עם הלקוחות שלנו, במטרה לאפיין בצורה נכונה את הצרכים של הלקוח, אנחנו מבצעים את כל ההדמיות והשרטוטים בחברה, ולאחר שאנחנו מקבלים אישור מהלקוח, אנחנו מספקים לו את המוצר הטוב ביותר עבורו.
אנחנו עובדים עם הלקוחות שלנו במסירות, ומוודאים שהוא יקבל את השירות הטוב ביותר על מנת שיהיה מרוצה.

אם אתם מעוניינים בשלטי LED או פתרונות שילוט דיגיטלי אחר, אתם יכולים ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך טופס צור קשר באתר האינטרנט שלנו.


  

 כל הזכויות שמורות לחברת אריסטוק אלקטרוניקה בע"מ    אולם תצוגה: רח' חלוצי התעשייה 8 אזוה"ת אלפי מנשה ,טל: 097926770, פקס: 097926722 , WhatsApp: 0544228046
לייבסיטי - בניית אתרים