להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 תאורה למטבח, תאורת לדים למטבח

תאורת למטבח כוללת בתוכה תאורה טבעית של אור השמש הנכנס מבחוץ וגוף תאורה התלוי במרכז התקרה. רצוי לתכנן את המטבח כך שיהיה רווי בחלונות ומקורות אור המעניקים חיות למטבח. בנוסף לתאורה טבעית. גוף התאורה למטבח יכול להיות פרופיל או גוף תאורה עם פסי לד.
כאשר אנו בוחרים גוף תאורה תלוי רצוי להשתמש בגוף תאורה בעל שטח רחב המורכב מכמה מנורות או פסי לד המעניקות אור חזק ובולט שהופך את המטבח להרבה יותר פונקציונלי ונוח לעבודה.תאורה למטבח גם באה בין היתר למשוך את תשומת הלב לתמונות, כלים, חפצים אומנותיים ופרטים עיצוביים אחרים הממוקמים במטבח - אריחי אבן, חיפויי קיר וכדומה – זו הדרך הטובה ביותר להדגיש אותם.

בחרו גופי תאורה למטבח בהתאם לעיצוב הכללי של המטבח כך שישתלבו באופן אינטגרלי עם מראה המטבח. האירו את ארונות המטבח עם תאורה נסתרת מתחת ובתוך הארונות. שימוש בפסי לדים וגופי תאורה שקועים יעניקו מראה מרשים למטבח ויקלו על השימוש בו כחדר עבודה.

מטבח עם אי מומלץ להאיר באמצעות גופי תאורה דקורטיביים. כאן הדגש הוא על המראה החיצוני של גוף התאורה ולא רק על עוצמת האור או הפיזור.
השקיעו בנורות לד חסכוניות ועמידות. עקב השימוש הרב שנעשה בתאורה בחלל זה, השקעה חד פעמית בנורות עמידות וחסכוניות תמנע מכם כאב ראש והוצאה כספית מיותרת. השתמשו באור הטבעי שנכנס למטבח ותכננו זאת כך שיאיר את החלקים שנמצאים בשימוש הרב ביותר.


חברת לד מאסטר מציגה: לדים | תאורה למטבח | גופי תאורה  | תאורת לגן |

 כל הזכויות שמורות לחברת אריסטוק אלקטרוניקה בע"מ    אולם תצוגה: רח' חלוצי התעשייה 8 אזוה"ת אלפי מנשה ,טל: 097926770, פקס: 097926722 , WhatsApp: 0544228046
לייבסיטי - בניית אתרים